Connecto lijngoot onderbak
Artikelnummer: EN120656 OverzichtNicoll Connecto lijngoot / afvoergoot exclusief rooster, lengte van 1000 mm. Verkeersklasse A15 (1.500 kg) geschikt voor voetgangers en fietsers. Geschikt voor rondom een woning of bedrijfsgebouw. Te gebruiken in combinatie met bijvoorbeeld Sleufgoot opzetstukken
Voordelen
Sterk, hoge slagvastheid voor en na installatie
Licht in gewicht wat installeren eenvoudig maakt
Milieuvriendelijk, duurzaam en uitstekend recyclebaar
Gladde binnenzijde verhoogt snelheid van afwatering
Eenvoudig te verbinden
Vorstbestendig doordat product niet poreus is
Bestand tegen agressieve materialen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 13,6 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Verkeersklasse | A15 (1500 KG) |
| Materiaal | Polypropyleen sleufgoot |
| Norm | EN 1433 |
| Keurmerken | CE markeringen |