Connecto lijngoot PP design rooster
Artikelnummer: EN120654 OverzichtNicoll Connecto lijngoot - afvoergoot met PP design sleufrooster, lengte van 1000 mm. Verkeersklasse A15 (1.500 kg) geschikt voor voetgangers en fietsers. Geschikt voor rondom een woning of bedrijfsgebouw.
Voordelen polypropyleen afvoergoot: Sterk, hoge slagvastheid voor en na installatie
Licht in gewicht wat installeren eenvoudig maakt
Milieuvriendelijk, duurzaam en uitstekend recyclebaar
Gladde binnenzijde verhoogt snelheid van afwatering
Eenvoudig te verbinden
Vorstbestendig doordat product niet poreus is
Bestand tegen agressieve materialen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 13,6 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Verkeersklasse | A 15 (1500 KG) |
| Materiaal | Polypropyleen goot en design sleufrooster |
| Norm | EN 1433 |
| Keurmerken | CE markeringen |