Connecto sleufgoot PP opzetstuk
Artikelnummer: EN120658 OverzichtNicoll Connecto Sleufgoot opzetstuk, lengte van 500 mm. Verkeersklasse A15 (1.500 kg) geschikt voor voetgangers en fietsers. Geschikt in situaties met een smalle afvoer, zonder breed rooster in het zicht. Te plaatsen op de Connecto lijngoot. Let op: 2x opzetstuk lengte 500 mm bestellen per 1x lijngoot lengte 1000 mm.
Voordelen
Sterk, hoge slagvastheid voor en na installatie
Licht in gewicht wat installeren eenvoudig maakt
Milieuvriendelijk, duurzaam en uitstekend recyclebaar
Gladde binnenzijde verhoogt snelheid van afwatering
Eenvoudig te verbinden
Vorstbestendig doordat product niet poreus is
Bestand tegen agressieve materialen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Verkeersklasse | A 15 (1500 KG) |
| Materiaal | Polypropyleen sleufgoot opzetstuk |
| Norm | EN 1433 |
| Keurmerken | CE markeringen |