Connecto lijngoot polyamide maasrooster
Artikelnummer: EN120652 OverzichtNicoll Connecto lijngoot - afvoergoot met polyamide maasrooster, lengte van 1000 mm. Verkeersklasse B125 (12.500 kg) geschikt voor voetgangers, fietsers en parkeerterreinen voor privé-voertuigen. Geschikt voor rondom een woning of bedrijfsgebouw.
Voordelen polypropyleen afvoergoot: Sterk, hoge slagvastheid voor en na installatie
Licht in gewicht wat installeren eenvoudig maakt
Milieuvriendelijk, duurzaam en uitstekend recyclebaar
Gladde binnenzijde verhoogt snelheid van afwatering
Eenvoudig te verbinden
Vorstbestendig doordat product niet poreus is
Bestand tegen agressieve materialen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 13,6 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Verkeersklasse | B 125 (12.500 KG) |
| Keurmerk | CE Markeringen |
| Norm | EN 1433 |
| Materiaal | Polypropyleen goot met polyamide maasrooster |