Connecto sleufgoot onzichtbaar rooster
Artikelnummer: EN120674 OverzichtNicoll Connecto onzichtbaar sleufgoot opzetstuk, lengte van 500 mm. Verkeersklasse A15 (1.500 kg) geschikt voor voetgangers en fietsers. Geschikt in situaties met een smalle afvoer, zonder breed rooster in het zicht. Te plaatsen op de Connecto lijngoot. Let op: 2x opzetstuk lengte 500 mm bestellen per 1x lijngoot lengte 1000 mm.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Verkeersklasse | A 15 (1500 kg) |
| Materiaal | PVC |
| Norm | EN 1433 |
| Keurmerken | CE markeringen |